دفاتر نمايندگي تماس با ما در باره ما آشنائي با كشور مالزي صفحه اصلي
   

دانشگاه تكنولوژي  ليمكوك‌وينگ

(Limkokwing University College of Creative Technology)

يكي از دانشگاههاي خلاق در عرصه آفرينش‌هاي هنري و صنعتي است و سيستم آموزشي آن با امريكا، كانادا، نيوزلند و استراليا همخواني دارد و مورد تأييد وزارت آموزش عالي مالزي مي باشد.  

به استثناي كمپ اصلي دو كمپ VISTA PRIME, VISTA MILLENIUM  وجود دارد كه هر كدام 15 دقيقه با كمپ اصلي فاصله دارد و تمامي امكانات نظير مغازه، بانك، سونا، كافه‌تريا، استخر، سالن‌هاي همايش و… در آن وجود دارد.

اين دانشگاه از دانشكده‌هاي: "رسانه"، "ارتباطات"، "انتشارات مطبوعات"،"هنر و طراحي"، "مديريت بازرگاني"، "تكنولوژي ارتباطات" و… تشكيل شده است.

ثبت‌نام و پذيرش اين دانشگاه از ژوئن تا سپتامبر مي‌باشد. يكي از امتيازات اين دانشگاه اين است كه در صورت تمايل دانشجويان ممتاز، آنان را به صورت نيمه‌وقت و تمام‌وقت استخدام و مهارتهاي لازم را در اين راستا به آنها آموزش مي‌دهند.

آقاي عبدا… بدوي نخست‌وزير وقت مالزي نيز خود يكي از دانش‌آموختگان اين دانشگاه است. در حال حاضر اين دانشگاه از 60 كشور مختلف 4000 دانشجو دارد.

يكي از ابداعات اين دانشگاه تعبيه پكيج بزرگي از دستاوردهاي دانشگاه است كه مشتمل بر 5 نمايشگاه است كه 3 نمايشگاه فرعي است و 2 نمايشگاه آن اختصاص به موزه دارد كه شركت‌هاي بزرگ را ترغيب مي‌نمايد تا دستاوردهاي اين نمايشگاه را خريد نمايند و موجبات پيشرفت خود را فراهم نمايند. اين پكيج راهي است براي اتصال به كشورهاي اروپايي و استفاده از اطلاعات آنها، زيرا طراحان اين پكيج از كشورهاي فرانسه، انگليس و آلمان مي‌باشد.

 

 

web site     : www.limkokwing.edu.my

 
 

نظام آموزش عالي مالزي دانشگاه مالايا دانشگاه سن مالايا دانشگاه مولتي مديا دانشگاه تكنولوژي ليمكوك وينگ دانشگاه و دانشكده سونوي (INTI)گروه كالج-دانشگاه اينتي پتالينگ جايا E.L.S موسسه دانشگاه تكنولوژي كرتين دانشگاه علوم و فنون مالزي دانشگاه ملي تناگا دانشگاه تكنولوژي پتروناس دانشگاه ساراواك دانشگاه تكنولوژي مالزي دانشگاه كيانگ سان دانشگاه بين المللي اسلامي مالزي دانشگاه صباح

 
mmacademic , No 3, Sabr Aley , Zafar St , Dr shariati St , tehran IRAN
P.O.Box : 15875-7536 , Tehran - Iran
Tel/Fax  : +9821 22227317 - 22221137 
voice     : +98912 1263390